Kavandegan

شلنگ کامپوزیت

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin

فهرست مطالب :

شلنگ کامپوزیت

شیلنگ کامپوزیت یکی از پرکاربردترین انواع شیلنگ‌های مخصوص جا به جایی سوخت و سیالات می‌باشد که این نوع از شیلنگ‌های پر استفاده از دسته شیلنگ‌های بسیار مقاوم محسوب می‌شوند و به واسطه داشتن موادی مثل پلی آمید، پلی پروپیلن و تفلون در تولیدشان، در مقابل مواد نفتی و شیمیایی مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند. مواد به کار رفته در شیلنگ کامپوزیت باعث خواهد شد تا طول عمر شیلنگ کامپوزیت افزایش یابد و به راحتی دچار خوردگی و سایش نگردد، همچنین سیالاتی که در این محصول جا به جا می شوند نیز آلوده نخواهند شد.

این محصول به واسطه انعطاف پذیری بالا مصارف بی شماری دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

شماره تماس : 0218870220502188556845

شیلنگ کامپوزیت

شیلنگ ‌کامپوزیت چه جنسی دارد؟

شیلنگ کامپوزیت، علاوه بر پلی آمید، تفلون و پروپلین از چندین لایه از پارچه‌های ترموپلاستیکی پیچیده تشکیل شده است که به وسیله سیم‌هایی که مارپیچ هستند، در کنار هم قرار گرفته‌اند. همچنین این نوع شیلنگ تقویت شده با فیبر کربن می‌باشد که در کاوندگان کویر سبز می‌توانید، شیلنگ کامپوزیت را با بهترین کیفیت ممکن تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کاوندگان تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین محصول متناسب با نیازتان را به شما معرفی کنند.

بیشتر بخوانید : شیلنگ کامپوزیت سوخت سنگین

کاربرد شیلنگ ‌کامپوزیت چیست؟

شیلنگ کامپوزیت کاربردهای فراوانی دارد که از جمله موارد استفاده آن می‌توان به قابلیت بکار گیری در صنایع و تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی دارویی اشاره کرد. از دیگر کاربردهای شیلنگ کامپوزیت می‌توان به جا به جایی انواع سیالات، صنعت خودروسازی، ماشین آلات و کوره‌های صنعتی، صنعت دامداری و کشاورزی اشاره نمود. ما در کاوندگان کویر سبز با توجه به نیازی که دارید بهترین محصول را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 بررسی ویژگی‌های شیلنگ کامپوزیت

با ظهور شیلنگ کامپوزیت در انتقالات مشتقات نفتی، شیلنگ‌های لاستیکی سنگین جای خود را به این محصولات دادند. ساختار مستحکم شیلنگ کامپوزیت که دارای وزنی سبک است، سبب گسترش استفاده از آن شده است و با توجه به نوع سیال عبوری از شیلنگ کامپوزیت و پارامترهای محیطی کار از جمله فشار و دمای کاری این نوع محصولات درجنس‌ها و لایه های مختلفی تولید می‌شوند.

شیلنگ کامپوزیت طبق استاندارد وزارت نفت به اتصالات مخصوص مجهز گردیده و در فرایندهای مختلف به کار گرفته می‌شوند و مهم ترین ویژگی  شیلنگ کامپوزیت لایه‌های پارچه‌ای ترموپلاستیکی پیچیده شده می‌باشد که به صورت مارپیچ دیده می‌شوند، همچنین این شیلنگ‌ها دارای محفظه هایی می‌باشند که با استفاده از مارپیچ سیم داخلی و خارجی فلزی آن از این محصول محافظ می‌کند. این محصول بر اساس عملکردی که دارد، مورد ارزیابی قرار گرفته و در واقع قیمت شیلنگ کامپوزیت با توجه به توانایی آن تعیین خواهد شد. برای مثال ایمنی که با استفاده از پوشش رویه شیلنگ کامپوزیت باعث محافظت می‌گردد، نمونه بی نظیری از مشخصه‌های این محصول محسوب می شود.

همچنین شیلنگ کامپوزیت گزینه بسیار مناسبی در مقابل محیط‌های تهاجمی صنعت فرآوری مواد شیمیایی به شمار می‌روند. این محصول با استفاده از یک رزین پلی فنیلن سولفید (PPS) تهیه شده است که با فیبر کربن تقویت می‌گردد و این امر میزان مقاومت شیلنگ کامپوزیت را در مقابل خوردگی از جمله PPS و ماتریس پلی سولفون (PSU) افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید : شلنگ کامپوزیت سوخت سبک

شیلنگ کامپوزیت

مشخصات شیلنگ کامپوزیتی

انعطاف پذیری و ساختار محکم  آن برای تاب آوری در شرایط سخت کارخانه فرآوری مواد غذایی طراحی شده و این محصول همچنین می‌تواند در مقابل هندلینگ خشن و دمای بالا مقاومت داشته باشد.

تقویت کننده‌های پارچه‌ای متعدد با یک سیم فولادی ضد زنگ تک مارپیچی، شیلنگ کامپوزیت را قادر می‌سازد تا به راحتی خم شده و در برابر خلا مقاومت نماید، در برابر فشارهای بیشتر بایستد و زمین را ساکن کند.

لوله داخلی، مخلوط نیتریل و پی وی سی سفید یک ماده مورد تایید FDA با مقاومت شیمیایی عالی می‌باشد و هیچ نوع طعم و بویی به شما منتقل  نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات شیلنگ کامپوزیت  با توجه به نیازی که دارید، می‌توانید با ما در کاوندگان کویر سبز تماس بگیرید.

بررسی سایز شیلنگ کامپوزیتی

سایز شیلنگ کامپوزیت طبق پارامترهای خاصی می‌باشد که پارامتر قطر داخلی شیلنگ کامپوزیت مهمترین عنصر سنجش سایز در این محصولبه شمار می‌رود و با واحد اینچ عرضه می شود. سایزهای این شیلنگ‌ ۱ , ۱ ۱/۴ , ۱ ۱/۲ , ۲ , ۲ ۱/۲ , ۳ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۰ , ۱۲اینچی هستند که با توجه به نوع کاربردشان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر موارد سنجش سایز شیلنگ کامپوزیت واحد میلیمتری می‌باشد که باز هم طبق قطر داخلی شیلنگ‌ها صورت می پذیرد، و سایز ۲۵، ۳۲، ۳۸، ۵۰، ۶۴، ۷۶، ۱۰۲،۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰میلیمتری را شامل می‌شود.

کاوندگان کویر سبز به عنوان ارائه دهنده انواع شیلنگ کامپوزیت، توانایی سفارش سایزهای مورد درخواست مشتریان را دارند. با توجه به اینکه روز به روز بر قابلیت‌های این محصول با توجه به خواست مشتری افزوده می‌شود، می‌توانید این محصول را با کارایی‌های متفاوتی تهیه نمایید.

به عنوان مثال شیلنگ کامپوزیتی که از پلی پروپیلن یا PTFE ساخته شده است، دارای سایز بندی ۱.۴ اینچی تا ۱۰ اینچ می‌باشد و معمولا هم با توجه به در خواست مشتری موجود خواهد شد، همچنین با توجه به ساختار شیلنگ کامپوزیت توصیه می‌شود حتما به ساختار سایز بندی این محصول برای تخلیه و یا انتقال سوخت و مواد شیمیایی دقت کافی به خرج دهید.

بیشتر بخوانید : شیلنگ انتقال مواد آروماتیک

شیلنگ کامپوزیت

شیلنگ کامپوزیت مخصوص انتقال سوخت

عملیات انتقال سوخت از کشتی به ساحل نیاز به بهترین شیلنگ کامپوزیت دارد و این عملیات نیازمند ترکیبی از حفظ شرایط محیط زیست دریایی و کاهش خسارت ایجاد شده در پایانه‌ها است. همچنین توجه به مرجع استاندارد در خصوص عملیات ایمن تانکرها و پایانه‌ها از نکات مهم این انتقال می‌باشد و آن‌ها ایمنی را هنگام حمل مواد شیمیایی مایع خطرناک و گاز سیروژنیک از طریق دریا فراهم می‌کنند. این استاندارد طراحی و ساخت وسایلی را که باید شیلنگ کامپوزیت همراه داشته باشد، تجویز نموده و تمام شیلنگ‌های ترکیبی این شرکت بر اساس این استانداردها و کدها تهیه شده و دارای گواهینامه می‌باشند.

شماره تماس : 0218870220502188556845

شیلنگ کامپوزیت هم بخشی از دستورالعمل راهنمای تجهیزات تحت فشار است، بنابراین شیلنگ کامپوزیت کشتی به ساحل طبق آخرین دستورالعمل تجدید نظر شده و برای کالاهای خطرناک توسط DNV دارای گواهینامه می‌باشد. در دسترس بودن گسترده شیلنگ کامپوزیت متناسب با طیف وسیعی از روغن معدنی و گیاهی، مواد شیمیایی مایع و سوخت طراحی شده است و از برنامه تانکر فشار کم جاده تا کشتی سنگین و شیلنگ‌های ساحلی در دسترس می‌باشند.

 بررسی ویژگی‌های شیلنگ کامپوزیت ویژه

شیلنگ کامپوزیت جایگزینی بسیار منعطف و ماندگار برای شیلنگ لاستیکی سخت بوده و پلی اتیلن جهت انتقال نفت و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. شیلنگ کامپوزیت از لوله‌های گرمانرم پلاستیکی محکم ساخته شده است که مانعی برای نفوذ ایجاد خواهد کرد و تکنیک‌های تخصصی فرآیند تولید این محصول به صورت گام به گام، اندازه گیری سیم‌های داخلی و خارجی را تضمین می‌کند تا هر بار از سازگاری و انطباق اطمینان حاصل نماید. در نتیجه یک شیلنگ کامپوزیتی ترموپلاستیک واقعاً انعطاف پذیر می‌باشد که با عمر مفید استثنایی فرو نمی ریزد و لگدمال نخواهد شد، همچنین عملکرد و ایمنی برتر را ارائه می‌دهد.

شیلنگ کامپوزیت ویژه از مواد با کیفیت ساخته شده و فیلم‌ها و پارچه‌های داخلی مقاومت شیمیایی بهینه‌ای را  برایش ایجاد می‌کنند. همچنین این محصول با روکش‌های خارجی آغشته به PVC محافظت شده، قدرت و قابلیت انعطاف پذیری را برای همه کاربردهای بنزینی و شیمیایی فراهم خواهد کرد.

شیلنگ کامپوزیت

شیلنگ کامپوزیتی صنعتی

کاربردهای صنعتی، نیاز به شیلنگ‌های کامپوزیت متناسب برای هر نوع شرایط جابجایی سخت را افزایش می‌دهد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • بارگیری وتخلیه قطار راه آهن و مخازن ماشین
  • کاربرد شیلنگ کامپوزیت در تجهیزات کارخانه‌ها
  • ایستگاه مخلوط کردن، پر کردن درام و عملیات پمپ سوخت

همچنین این شیلنگ کامپوزیتی را می‌توان برای انواع مواد شیمیایی و پتروشیمی که شامل سوخت‌های زیستی، کلر و اسید سولفوریک می‌شود، استفاده کرد.

شیلنگ کامپوزیتی صنعتی از خصوصیات بسیار ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و ما می‌دانیم که رسانه‌های مختلف توسط انواع شیلنگ کامپوزیت اداره می‌شوند، بنابراین مایعات شیمیایی باید توسط این محصول شیمیایی که نرم و سبک است انتقال یابند.

شیلنگ کامپوزیت شیمیایی از فیلم و پارچه های پلی پروپیلن تشکیل شده و در برابر بیشتر اسیدها، قلیاها و حلال های آلی مقاوت بالایی دارد. این شیلنگ می‌تواند آزادانه خم شود و کار را آسان تر نماید، همچنین عمدتا برای انتقال اسیدها، مواد قلیایی و سایر مایعات شیمیایی استفاده می‌گردد که امکان دارد، برای شیلنگ خورنده باشند.

شیلنگ ترکیبی یا شیلنگ کامپوزیت صنعتی از چند لایه پارچه های ترموپلاستیک مارپیچ و فیلم ساخته می‌شوند که توسط یک مارپیچ سیم درونی و خارجی فلزی نگه داشته می‌شوند و به عبارتی این محصول، بخشی جدایی ناپذیر از انتقال می‌باشد.

شیلنگ انعطاف پذیر صنعتی نوعی لوله کشی است که جهت اتصال دو نقطه دور برای انتقال یا انتقال مایع استفاده می‌گردد و در برنامه های نفت و گاز، شیلنگ‌ها هنگام حرکت نسبی، به شکل قابل توجهی کارایی دارد که انواع مایعات و مواد جامد سیال به آسانی از طریق این محصول قابل انعطاف به سایر مواد انتقال می‌یابند.

شیلنگ کامپوزیت

 مرکز پخش شیلنگ کامپوزیت

از انواع درجه یک و با کیفیت شیلنگ‌های صنعتی مجموعه کاوندگان، نوع شیلنگ کامپوزیت است که این محصول به صورت ضمانتی ارائه خواهد شد و خریداران عمده می‌توانند سفارش خود را با قیمت بسیار مناسبی دریافت کنند. کافیست در مرکز پخش شیلنگ کامپوزیت با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و نوع شیلنگ مورد نیاز خود را با توجه به سیال بودن و شرایط کار خود دریافت نمایید.

مرکز پخش کاوندگان کویر سبز توانایی ارائه شیلنگ‌های با کیفیت و با قیمت مناسب را دارد که برای دسترسی به این مراکز کافیست با یک تماس تلفنی جویای قیمت و دیگر توضیحات مرتبط با شیلنگ‌های موجود باشید.

برای انجام سفارشات خود و یا اطلاع از قیمت خرید شیلنگ کامپوزیتی می‌توانید از طریق وب سایت‌های مرتبط با فروشگاه ما اقدام نمایید تا محصول به طور مستقیم به دست شما برسد و با هزینه بسیار مناسبی صاحب این شیلنگ کاربردی شوید.

شماره تماس : 0218870220502188556845

شرکت کاوندگان به کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان اهمیت بسیاری می‌دهد و از این رو تمامی محصولات این شرکت با بالاترین استاندارد جهانی تولید خواهند شد. شیلنگ کامپوزیتی از مهمترین تولیدات این شرکت بوده و همواره این محصول کاربردی جزو پرطرفدار ترین ادوات صنایع بالادستی مثل نفت و گاز و پتروشیمی می‌باشد.

رنگبندی شیلنگ کامپوزیتی

رنگ بندی شیلنگ کامپوزیتی با توجه به حوزه کاربرد شیلنگ‌ها انجام می‌گیرد و نوع رنگ شیلنگ کامپوزیتی در به حداقل رساندن خطا در استفاده از این محصول کمک بسیار خوبی خواهد نمود. این شیلنگ‌ها در پنج رنگ استاندارد آبی، قرمز، سبز، زرد و سفید تولید خواهند شد.

به طور معمول رنگ بندی محصولات با توجه به سلیقه تولیدکنندگان آن سوای در نظر گرفتن بکارگیری این محصول صورت پذیرفته و بعد از تولید رنگ مدنظر تولید کننده، حوزه مورد استفاده از شیلنگ‌ها توسط تولید کننده معین می‌شود.

رنگ بندی شیلنگ کامپوزیتی میزان احتمال خطا در به کارگیری این محصول را به طور قابل توجهی کاهش خواهد داد و  انواع رنگ بندی از شیلنگ کامپوزیتی در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت اینترنتی ما در معرض دید مشتریان برای خرید آن‌ قرار دارند. همچنین این شیلنگ دارای سایزبندی مختلف و همین طور رنگ بندی زیبا است و البته قیمت متفاوتی که این محصول دارد به دلیل کیفیتهای مختلفش است.

شیلنگ کامپوزیت

خرید شیلنگ ‌کامپوزیت از شرکت کاوندگان

کاوندگان کویر سبز، شیلنگ ‌کامپوزیت را با کیفیتی مناسب به بازار عرضه کرده که دوام و مقاومت محصول باعث شده است تا مدت زمان طولانی قابل استفاده قرار بگیرد. همچنین ما در راستای تولید داخلی کشور و به کارگیری تجربه ی چندین ساله این شرکت با بکارگیری جوانان متخصص توانسته ایم نیاز صنعت را برطرف کرده و در این زمینه پیشتاز بوده‌ایم.

از جمله ویژگی‌های منحصربه فرد محصولات قابل عرضه در شرکت ما استفاده از بهترین مواد و لایه‌ها است که تمامی این مواد دارای گواهینامه استاندارد از سازمان‌های مطرح داخلی مثل  بنیاد رازی، متالوژی رازی و آزمایشگاه جهاد شریف می باشند. استراتژی و رویکرد ما در این شرکت تولید محصولات مهم در صنایع نفتی و جلوگیری از خروج ارز بوده که در کنار بهره‌مندی از تجربه و دانش توانسته ایم بهترین محصولات را در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از اهداف ما صادرات شیلنگ کامپوزیتی به کشورهای همسایه مثل کشورهای حوزه ی خلیج فارس می‌باشد که عمدتأ در صنایع نفتی فعالیت دارند. برای خرید این شیلنگ کامپوزیت می‌توانید با ما در کاوندگان کویر سبز تماس بگیرید.

شماره تماس : 0218870220502188556845

جدیدترین مقالات

شلنگ کامپوزیت High Temperature

امروزه برای جا به جایی، تخلیه و کنترل برخی سیالات خاص شلنگ‌هایی طراحی و ساخته می‌شوند که کاربردهای