Kavandegan

درباره ما

کاوندگان

شرکت کاوندگان کویر سبز اولین تولید کننده شیلنگ های کامپوزیت انعطاف پذیر در ایران است که از سال 1389 موفق به تولید این محصول با بهترین کیفیت به صورت جهانی شد و همچنین مهندسی، طراحی ، ساخت و نصبRoof Drain System جهت تخلیه آب باران مخازن سقف شناور میباشد .

نام این شرکت تحت عنوان سازندهRoof Drain System و تولیدکننده Flexible Composite Hose در سامانه وزارت نفت(AVL) نیز ثبت گردیده است.

شلنگهای انعطاف پذیر کامپوزیت در لایه ها و متریال های مختلف متناسب با نوع سرویس، جهت انتقال سیال های نفتی و غیرنفتی از سایز1” الی12”مطابق با استانداردهای بین المللی (5842,13766,13765) BS: تولید می­گردد.

همچنین طراحی و ساخت سیستم تخلیه آب باران مخازن توسط این شرکت براساس استاندارد API 650 خواهد بود.

 

این شرکت به کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان اهمیت می دهد از این رو تمامی محصولات این شرکت در بالاترین استانداردهای جهانی تولید می شوند. شلنگ های کامپوزیتی مهمترین تولیدات این شرکت بوده و همواره این محصول جز پرکاربردترین ادوات صنایع بالادستی همانند نفت و گاز و پتروشیمی می باشد. ما در راستای تولید داخلی و به کارگیری تجربه ی چندین ساله ی این شرکت با بکارگیری جوانان و نخبگان توانسته ایم نیاز صنایع را برطرف کرده و در این زمینه سرامد بوده ایم.

از جمله ویژگی های منحصربه فرد محصولات ما استفاده از بهترین مواد و لایه ها می باشد که تمامی این مواد دارای گواهینامه های استاندارد از سازمانهای مطرح داخلی همانند بنیاد رازی ، متالوژی رازی و آزمایشگاه جهاد شریف می باشد.که همگی قابل ارائه خواهد بود.

استراتژی و رویکرد ما همواره تولید محصولات مهم در صنایع نفتی و جلوگیری از خروج ارز بوده که در کنار استفاده از تجربه و دانش ، توانسته ایم بهترین محصولات را ارائه دهیم.

یکی ازاهداف ما نیز صادرات شلنگ های کامپوزیتی به کشورهای همسایه همانند کشورهای حوزه ی خلیج فارس که عمدتا در صنایع نفتی فعالیت داشته می باشد و از این رو یکی از چشم اندازهای ما صادرات و ارزآوری برای کشور می باشد.

مدیریت کاوندگان کبیر سبز به این امر واقف می باشند که با تکیه بر دانش روز دنیا محصولاتی را ارائه میدهند که علاوه بر تامین نیاز داخلی ، بسیاری از صاحب نام های خارجی این صنعت نیز در کیفیت و کارایی قابل رقابت با محصولات ما نمی باشند.و اثبات این موضوع نیز داشتن گواهینامه ها و استاندارهای روز دنیا همانند .

طراحی

ساخت

مهندسی

تولید

شرکت کاوندگان کویر سبز با داشتن تیمی متشکل از مهندسان و صنعتگران و با تکیه بر دانش روز دنیا بر آن آمدیم تا در حوزه ی ساخت شیلنگ های کامپوزیتی و انعطاف پذیر علاوه بر پیشرو بودن ، نیاز بخش اعظمی از صنایع بالادستی را بر طرف نموده و علاوه بر آن با دانش بدست آمده در سالیان متمادی توانایی مشاوره و ساخت شیلنگ های کامپوزتی را برای انواع کارکرد های بر اساس بروز ترین استاندارهای جهانی دارد.

در دنیای صنعت و کشور نفت خیز عزیز ایران ، شرکت کاوندگان کویر سبز همواره توانسته یکی از مهمترین بخش نیاز کشور را مرتفع بسازد. از این رو تمام تولیدات و تمام قطعات به کار رفته دارای بالاترین تاییدیه های مختلف و معتبر کشوری بوده به همین جهت محصولات خود را برخلاف تمام محصولات خارجی و متفرقه با ضمانت 24 ماهه تحویل خواهد داد. همین امر نشانگر کارایی محصولات بوده و مهر تاییدی بر کیفیت شیلنگ های کاوندگان کویر سبز می باشد.